תקנון האתר ומדיניות פרטיות

הקונדיטוריה הדיגיטלית של רות פיינברג מציעה לציבור הרחב מגוון סדנאות קורסים ואפשרויות נוספות ללימודי קונדיטוריה דיגיטליים.

רות פיינברג מתייחסת בכבוד לפרטיות המשתמשים באתר האינטרנט המופעל על ידה. מסמך זה סוקר את תנאי השימוש באתר, תקנון האתר והאופן שבו משתמשת רות פיינברג במידע הנמסר לה על-ידי המשתמשים באתר או נאסף על-ידה בעת השימוש באתר (להלן "התקנון" ו"מדיניות הפרטיות").  בעצם גלישתך באתר זה הנך מביע את אישורך והסכמתך לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות כמפורט במסמך זה.

1. רכישת סדנאות והגבלת אחריות למוצרי האתר.

סדנאות הקונדיטוריה הדיגיטלית הינן דיגיטליות ומועברות באופן בלעדי באמצעות המחשב ו/או הטלפון הנייד דרך אתר ייעודי אליו תינתן גישה אישית לאחר ביצוע רכישה. יובהר כי לצורך קבלת הגישה לסדנאות הקונדיטוריה הדיגיטלית והשימוש בהן, נדרשת גישה לאינטרנט, לתיבת דואר אלקטרוני, לדפדפן עדכני, ולתוכנה התומכת בקבצי PDF ומאפשרת להציגם כראוי וכן אפשרות להצגה תקינה של סרטונים מיוטיוב. יצוין כי אי עמידה באחת מהדרישות הנ"ל עלולה לפגום ביכולתך לעשות שימוש באתר ולצפות בסדנאות או בחוויית המשתמש שלך ולאתר לא תהיה כל אחריות בנוגע לכך.

על מנת לקבל פרטים נוספים על החברה ומוצריה, וכן על מנת לבצע הזמנה מקוונת של מוצרים ו/או שירותים, תידרש/י למסור מידע אישי כדוגמת שמך, כתובתך, דרכי ההתקשרות עמך או כתובת הדואר האלקטרוני שלך וכן פרטים לצורך קבלת תשלום כגון מספר כרטיס האשראי. השדות אותם חובה למלא יסומנו במפורש. בלא למסור את הנתונים המתבקשים בשדות החובה לא תוכל/י לבצע רכישה של המוצרים או לקבל מידע. רכישה אונליין, ככל שתתבצע על ידך תתקיים באתר סליקה חיצוני ומאובטח. בשום שלב פרטי האשראי או כל פרט אחר הנוגע לתשלום לא יישמר בשרתי החברה. 

תקנון זה, מאפשר לך להשתמש באתר לשימושך האישי בלבד. האתר לא יהיה אחראי בכל צורה שהיא לכל אובדן או נזק כלשהם בין באופן ישיר ובין באופן עקיף שייגרמו לך כתוצאה משימוש באתר או בכל תוכן, פרסום, הצגה כלשהם המופיעים באתר ואף אם נשלחו באמצעות דואר אלקטרוני, או בכל דרך אחרת ע"י האתר.

יצוין בזאת כי רכישת המוצרים מוגבלת לגילאי 16 ומעלה בלבד. האתר שומר לעצמו את הזכות לסרב ו/או לבטל עסקה שלא עומדת בתנאי זה, ככל שיתברר המידע לאחר ביצוע רכישה כאמור.

2. אספקת המוצרים וגישה למוצרים

עם ביצוע הרכישה, ולאחר אישור העסקה לאחר חברת האשראי, יישלחו אליך פרטי הגישה האישיים לאתר הסדנאות עד 24 שעות לאחר ביצוע מקבלת אישור העסקה. במידה ולא קיבלת את פרטי הגישה האישיים למייל לאחר זמן זה, יש לבדוק בתיקיית הספאם/דואר זבל. במידה ובכל זאת לא התקבלו, אנא שלח פנייה לכתובת rutfein@gmail.com ונדאג לספק אותם.

לאור העובדה כי המוצרים והשירות אותו מציע האתר מוגשים בצורה בלעדית דרך רשת האינטרנט, ייתכן ויחולו שיבושים והפרעות בזמני קבלת הגישה לאתר, כמו גם הגישה לאתר עצמו, הנובעים מסיבות חיצוניות שאינן תלויות באתר או בקונדיטוריה הדיגיטלית.

3. תנאי ביטול עסקה

בהתאם לתקנון ההגנה על הצרכן ותנאי החוק לביטול עסקת מכר מרחוק, לא ניתן לבטל רכישה של מוצרים הניתנים להעתקה או שכפול. יחד עם זאת, במידה ונזהה כי טרם בוצע שימוש בפרטי הגישה האישיים לכניסה לאתר לסדנאות, נאפשר ביטול הרכישה וקבלת החזר כספי מלא עד 7 (שבעה) ימים מביצוע הרכישה באתר, בכפוף לבקשץ ביטול מפורשת בכתב שתישלח לכתובת rutfein@gmail.com.

4. מדיניות פרטיות ושימוש במידע

רות פיינברג והקונדיטוריה הדיגיטלית רשאים לשלוח אליך מדי פעם בדואר אלקטרוני מידע בדבר שירותיה וכן מידע שיווקי ו/או פרסומי. בכל עת תוכל לבקש לחדול מלקבל מידע כאמור. עם זאת, רות פיינברג לא תמסור את פרטיך האישיים למפרסמים או צד שלישי כלשהו . המידע אותו תשאיר/י באתר ישמש את רות פיינברג בלבד לצורך יצירת קשר והעברת מידע שיווקי ותכנים מקצועיים מעת לעת.

במידה וברצונך לברר ו/או להסיר את המידע הקיים עליך, או שאין ברצונך לקבל מידע ו/או תכתובות מרות פיינברג, ניתן לפנות במייל לכתובת rutfein@gmail.com ולבקש הסרה ממאגר המידע ו/או מרשימת התפוצה.

רות פיינברג נעזרת בחברות שונות המספקות לה ניתוחים סטטיסטיים אודות השימוש באתר. החברות אוספות ומנתחות מידע על היקף השימוש באתר, תדירות השימוש בו, מקורות הגישה של המשתמשים לאתר וכיוצא בזה. המידע הנאסף הוא סטטיסטי במהותו, הוא איננו מזהה אותך אישית והוא נועד לצרכי ניתוח, מחקר ובקרה.

כתובתנו: זיכרון יעקב, ישראל.

בגלישתך באתר זה הינך מאשר את תקנון האתר ומדיניות הפרטיות.