הכירי את הקונדיטוריה הדיגיטלית

סדרה של כיתות אמן בקונדיטוריה המוגשות לך בפורמט דיגיטלי חדשני ומתקדם.

ללמוד קונדיטוריה דרך המחשב האישי או הטלפון הנייד, במקום ובזמן שנוחים לך, עם גישה מלאה ובלתי מוגבלת לכל ההדרכות והשיעורים!

מכירה את זה:

  • שהעוגות שלך לא יוצאות בכלל דומות לתמונה בספר, בטלויזיה או ביוטיוב?
  • שאת עוקבת אחרי המתכון שלב אחר שלב, אבל לא באמת מבינה את המשמעות של כל פעולה?
  • שהשקעת כסף ומאמץ רב אבל את מבואסת ממה שיצא בסוף?
  • שממש בא לך להתקדם ולדעת יותר על עולם הקונדיטוריה אבל אין לך זמן ופנאי, וחוץ מזה זה נראה לך מסובך מדי ודורש הרבה מאמץ?

מי מאיתנו לא מכירה את ההרגשה של למצוא מתכון, לעקוב אחרי אופן ההכנה ולהתאכזב מתוצאה שלא יצאה כמו שציפינו ועלתה לנו במצרכים יקרים וזמן עבודה?

לרוב זה קורה כי אנחנו פשוט לא מבינות את אופן ההכנה הנכון וטכניקת העבודה המתאימה. לכל דבר יש הסבר, במיוחד בקונדיטוריה, ולמרות שחלקנו במטבח מיום שלמדנו ללכת, אם לא למדנו, נגזר עלינו לנסות ולנסות עד שנצליח.

אני מזמינה אותך לדרך אחרת, דרך של למידה והבנה שבה את ואני, יד ביד, מבינות את אופן ההכנה והטכניקה הנכונה הכין מוצרי קונדיטוריה מעולים!

כשהתחלתי לעסוק בקונדיטוריה מהבית, המעבר מהמטבחים המאובזרים במסעדות והמלונות בהן עבדתי למטבח הביתי שלי לא היה פשוט והעמיד בפני הרבה אתגרים. הייתי צריכה לפתח מחדש חלק נכבד משיטות העבודה, להתרגל למיקסר, התנור והמקרר הביתי, למשטחי עבודה קטנים יותר – או במילים אחרות, לכל מה שזמין בבית.

לכן סדרת הסדנאות וכיתות האומן הדיגיטליות שלי נועדו בדיוק עבורך – חובבת האפייה שרוצה לדעת להוציא תוצרים מדהימים ברמה מקצועית במטבח הביתי שלך, עם הדרכה אישית וליווי צמוד, במינימום מאמץ והשקעה כספית!

אני מזמינה אותך להתרשם מהסדנאות הייחודיות שיצרתי ויחד נעלה אותך לרמה הבאה במטבח שלך. הקונדיטוריה הדיגיטלית מאפשרת לך ללמוד קונדיטוריה דרך המחשב האישי או הטלפון הנייד, במקום ובזמן שנוחים לך, עם גישה מלאה ובלתי מוגבלת לכל ההדרכות והשיעורים! בעזרת ליווי מקצועי, הסברים נגישים ובגובה העיניים, ציוד מקצועי וחוויה בלתי נשכחת.

בקונדיטוריה הדיגיטלית:

את הופכת את המטבח שלך לכיתת הלימוד שלך וכך מבטיחה שכל מה שתלמדי לעשות ניתן לביצוע גם אצלך במטבח

תמונת המחשה - אתר הסדנאות

כל מה שתלמדי מותאם להכנה במטבח הביתי, בלי תנורים מקצועיים ומיקסרים תעשייתים או ציוד יקר אחר, ובדרך את גם חוסכת זמן יקר וכסף רב שיכול היה להתבזב על דלק, פקיים, חניות וסידורים לילדים

את מתנסה בכל אחד מהשלבים, בלי "הכינותי מראש" או צפייה במישהו אחר. רואים הכל ועושים הכל, בלי לדלג ובלי לקצר.

סדנת טארטים - טארט אגסים ביין

הלימודים נערכים בקצב האישי שלך. את מתנסה בכל אחד מהשלבים, בלי "הכינותי מראש" או צפייה במישהו אחר. כל נושא שנלמד מפורט לשיעורים מדוייקים שחוסכים לך זמן ומאפשרים לך גישה נוחה להרכבת מוצרים חדשים משלך, כך שתוכלי לצבור ביטחון בעשייה שלך תוך כדי התנסות והבנה

את מקבלת מגוון של מתכונים בפורמט שמותאם הן לצפייה במסך והן להדפסה נוחה, מה שתעדיפי.

תמונת המחשה - מתכון מהסדנה

כל החומר נמצא אצלך וניתן לחזרה אינספור פעמים, בין אם דרך צפייה חוזרת בשיעורים או באמצעות חוברות המתכונים המפורטות. בנוסף למתכונים הרבים ולשיעורים המפורטים את מקבלת גם חומרי עזר וטיפים בעלי ערך רב

את מקבלת תמיכה וליווי אישי ממני בכל שלב שתצטרכי, כך שאת אף פעם לא לבד ותמיד יש לך עם מי להתייעץ ואת מי לשאול

סדנת טארטים - בצק פריך

הגישה לסדנאות היא שלך לתמיד, וכך גם התמיכה והעזרה שלי. רוצה להתייעץ? משהו לא עבד לך ואת צריכה עזרה? יצא לך מדהים וממש בא לך להשוויץ? אני תמיד כאן בשבילך לכל צורך ושאלה.

ובתכל'ס?

whisk

כל השיעורים מסודרים בצורה נגישה ונוחה לפי הסדר המומלץ לדעתי, אך השליטה לגמרי בידיים שלך! כל התכנים שרכשת פתוחים עבורך תמיד ואין הגבלה על מה לומדים קודם. את בוחרת מתי לצפות, כמה לצפות, מה לקרוא קודם ומתי להתנסות. ואני? אני תמיד פה בשבילך, בנייד, במייל, בווטסאפ, איך שנוח לך 🙂

whisk

עד 24 שעות מרגע הרכישה (אבל בינינו זה יקרה הרבה יותר מהר) תקבלי למייל גישה לאתר הסודי שלי. האתר ייעודי רק לתלמידי ותלמידות הקונדיטוריה הדיגיטלית, עם שם משתמש וסיסמה אישית לכל תלמיד ותלמידה, והוא זמין עבורך 24/7 מכל מכשיר: מחשב, טאבלט או טלפון נייד.

למי מתאימה הקונדיטוריה הדיגיטלית?

לחובבות אפייה שרק מתחילות בצעדיהן הראשונים במטבח ורוצות לקבל הדרכה צמודה

לחובבות אפייה ש"נולדו" במטבח ורוצות ללמוד את אופן ההכנה והטכניקה שמאחורי המתכונים.

לילדים ונוער שמתעניינים בקונדיטוריה ומחפשים למידה בגובה העיניים ובאופן ברור

למי שהקונדיטוריה תמיד קסמה לה ורוצה להתנסות בלי הוצאות גדולות ולוגיסטיקה מסובכת.

למי שגרה מחוץ לישראל ומחפשת לימודי קונדיטוריה בשפה שלה שזמינים לה בכל מקום בעולם.

למי שרוצה להפוך את התחביב שלה למקצוע ולשלב פרנסה יציבה עם חיי משפחה.

מה תעניק לך הקונדיטוריה הדיגיטלית?

מוכנה להתחיל ללמוד קונדיטוריה?

אם את עדיין מרגישה שחסר לך מידע
אני כאן בשבילך לענות לך על כל השאלות

הבעיה ברוב סרטוני המתכונים ותכניות הטלוויזיה היא שמראים לך רק חלק קטן מתהליכי העבודה ולא נותנים לך הסבר מדויק על הטכניקות בהן משתמשים בהכנה. משיקולי זמן ורייטינג בעיקר, וגם במטרה לנסות למכור לך משהו אחר כמעט אף פעם לא יראו לך מתכון מורכב בצורה מסודרת, שלב אחר שלב, עם תצלומי תקריב והסברים מפורטים על כל מה שצריך לדעת – ולכן בדיוק על הנושאים הללו שמתי את הדגש בקורס.

בנוסף – ברוב המקרים כאשר את מוצאת מתוכנים מצולמים, לא תמצאי בשום מקום את המתכון עצמו או פירוט של שלבי ההכנה. בקורס שלי תקבלי את כל מתכוני הסדנאות, בנוסף לגישה המלאה לסרטוני ההדרכה וההדגמה.

הלמידה האינטרנטית נותנת לנו כמה יתרונות ממש גדולים שאפשר ליהנות מהם. קודם כל – הלמידה וההתנסות הם בזמן ובמקום שנוח לך! תכני הקורס זמינים עבורך תמיד 24/7 בכל זמן ושלב שנוח לך. לא צריך לצאת מהבית, לחפש חנייה, למצוא בייביסיטר – צריך רק להדליק את המחשב ולהתחבר.

בנוסף – בניגוד לסדנאות פרונטליות – את יכולה לצפות בשיעורים שוב ושוב כמה שתרצי ללא הגבלה! אין שום סיכוי שתשכחי או תפספסי כי תמיד תוכלי לחזור בדיוק לשיעור או להסבר שחשוב לך לשמוע פעם נוספת.

הסדנאות מתאימות במיוחד למי שלא למדה קונדיטוריה בצורה מקצועית אבל רוצה לשדרג את מה שהיא מכינה ולהתנסות בדברים חדשים שקשה ללמוד. כל המתכונים וכל ההסברים מותאמים במיוחד לאפייה ביתית, אין שום צורך לעשות הכנות מיוחדות במטבח, לקנות ציוד מקצועי או חומרי גלם שקשה להשיג.

כל הסדנאות כוללות הדרכות וידאו מפורטת ובמקביל גם חוברת מתכונים מעוצבת ומקיפה עם כל מתכוני הסדנה, כולל הטיפים הקטנים שעושים את כל ההבדל. בנוסף, לכל סדנה יש גם חוברת עזר ייחודית עם טיפים והמלצות מיוחדות הרלבנטיות במיוחד לסדנה.

ממש לא! הסדנאות בנויות בצורה כזו שתלמדי קודם כל את הטכניקות שצריך לדעת, ורק לאחר מכן נדגים אותן באמצעות מתכון. המטרה היא שתדעי ליישם את הטכניקות הללו על כל מתכון שתרצי בעתיד, גם כזה שלא למדת, בקלות ובהצלחה.

לכל סדנה מצורפת חוברת מתכונים מעוצבת הזמינה עבורך להורדה והדפסה בכל זמן שתרצי. כאשר את מתחברת לסדנה, חפשי את הכפתור להורדת חוברת המתכונים.

אני פה בשבילך מתי שרק תצטרכי אותי. לכל שאלה או בקשה הנוגעת לתכנים המקצועיים צרי איתי קשר ישיר במייל rutfein@gmail.com ואענה לך באופן אישי.

השקעתי המון מחשבה ומאמץ בפיתוח אתר סדנאות מיוחד שמתאים לכל אחד ואחת! הגישה נוחה וקלה, גם מהמחשב וגם מהטלפון הנייד, האתר קל לשימוש וגם תלמידות שהגדירו את עצמך כ"מאותגרות טכנולוגית" משתמשות בו בהצלחה ובהנאה רבה.

אני כאן בשבילך לעזרה לאורך כל הדרך! בכל בעיה שנתקלת בצפייה בהדרכות או הורדות חוברות המתכונים והחומרים הנוספים, פשוט צרי איתי קשר ישירות במייל rutfein@gmail.com וביחד נפתור כל בעיה ונוודא שהכל עובד לך בדיוק כמו שצריך.

מוכנה לצאת לדרך?