רות פיינברג.
קונדיטורית ושוקולטיירית.

נעים להכיר, רות פיינברג, קונדיטורית ושוקולטיירית בוגרת "אסטלה – כיתת אומן לקונדיטוריה" ו"אמיליה – האקדמיה הישראלית לשוקולד".

ב- 14 השנים האחרונות עבדתי במסעדות שף ובקונדיטוריות של מלונות יוקרה מהטובים בארץ, ביניהם מלונות מצודת דוד וממילא בירושלים, לצד מותגי הבוטיק האישיים שלי: "רות פינברג – קונדיטורית" – קונדיטוריה ביתית כפרית ואיכותית, ומותג הבוטיק "חנות השוקולד של רות".

במקביל לתחום המקצועי, השקתי לפני כ-5 שנים פלטפורמת לימודים יחידה מסוגה ללימודי קונדיטוריה דיגיטליים, במסגרת אני מאפשרת לראשונה לקהל הרחב ליהנות מלימודי קונדיטוריה מתקדמים, מקיפים ומקצועיים ברמה הגבוהה ביותר במחירים אטרקטיביים באמצעות מערכת לימודים ייחודית.

אני מזמינה אותך להצטרף לעולם הקונדיטוריה המרתק שלי, הכולל מאמרים, אקדמיה דיגיטלית לקונדיטוריה, השתלמות שוקולד מיוחדת ואת חנות השוקולד הפרטית שלי.

מקווה שיהיה לך נעים להכיר את העולם שלי 🙂

שלך,

חתימה - רות פינברג
רות פינברג - קונדיטורית ושוקולטיירית
הקונדיטוריה הדיגיטלית - הדמיית לפטופ

הקונדיטוריה הדיגיטלית

הקונדיטוריה הדיגיטלית נולדה מתוך תשוקה עזה שתמיד בערה בי, להנגיש את עולם הקונדיטוריה המקצועי לקהל הביתי.

המטרה הייתה לייצר מערך קורסים וסדנאות דיגיטליים המקיפים את כל עולם הקונדיטוריה ומאפשרים לכל מי שאוהבת ואוהב את התחום, בין אם כי כתחביב או כמקצוע של ממש, ללמוד בצורה קלה, מהנה ונגישה, במחיר נוח ועם כמה שיותר ליווי והדרכה.

ב-2018 השקתי את הקורסים הראשונים שהתפתחו עם השנים לאקדמיה דיגיטלית לקונדיטוריה, המקיפה כמעט כל תחום אפשרי ומאפשר ללמוד קשת רחבה של טכניקות עבודה וכמובן עשרות מתכונים מעולים ומדוייקים, הכל בנוחות ובפשטות דרך המחשב והטלפון הנייד.

כיום כוללת הקונדיטוריה הדיגיטלית מעל ל-500 תלמידות ותלמידים מרוצים הנהנים מ- 24 סדנאות מקצועיות מקיפות, מעל ל-150 סרטוני הדרכה, דרכם אני מלמדת את כל הסודות, כל הטכניקות שלי, כל מה שאני יודעת ולמדתי במהלך הקריירה שלי כקונדיטורית.

חנות השוקולד של רות

מגיל צעיר השוקולד נראה לי כמו משהו קסום, כזה שיכול להפוך כל רגע קטן לקצת יותר מיוחד. לאורך כל השנים לא הפסקתי להיות מוקסמת מעולם השוקולד המופלא. כל דבר חדש שאני לומדת עליו מרגש אותי יותר ופותח פתח לעולם חדש ומסקרן.

לאורך השנים לא פספסתי אף הזדמנות, בין אם בארץ או בעולם, לחפש את השוקולטיירים הטובים ביותר, לבדוק, ללמוד, לטעום ולהתפעל מאמנות השוקולד, אבל תמיד כצופה מהצד. 

ב-2018, לאחר מעל ל-10 שנים כקונדיטורית, הגשמתי חלום ויצאתי לקורס שוקולטיירים. מאז ועד היום אני משחקת בשוקולד 😋 

הקמתי את מותג הבוטיק "חנות השוקולד של רות", המציע מגוון גדול ועשיר של מוצרי שוקולד מכל הסוגים: פרלינים, טבלאות שוקולד, חטיפים ומצופים, לצד מארזי חג ומארזי מתנה מפנקים במיוחד המתאימים לכל חג, אירוע או הפתעה מתוקה.

לעמוד הפייסבוק של חנות השוקולד

לערוץ  האינסטגרם של חנות השוקולד

 

רות יוצקת שוקולד לתבנית פרלינים